Bu Yıl Banyolar Yaşam Alanına Çevriliyor

2017-09-29 09:54:21

Kobalt mavisi bu yılın favorilerinden. Kobalt, turkuaz ya da indigo mavisini banyolarınıza taşıyabilirsiniz. Denizi çağrıştıran renkler, mavinin tonları banyonuza 2018'i tamamen taşıyacak. İster fayanslarınızı değiştirin, isterseniz sadece havlu ve bornozlarda bu renkleri kullanın; bu değişimden mutlaka hoşlanacaksınız.

Sadece mavinin tonları değil, parlak, pop tarzı renkler de moda. 1970'lerdeki yeşil tonlarını hatırlayın ama bu renklerin biraz daha dramatikleştiğini, daha da parladığını ve daha da lüks göründüğünü hayal edin; işte yeni banyonuz için küçük sırlar… Sadece lavabonuzu parlak bir yeşil ya da çingene pembesi ile değiştirmeye ne dersiniz?

Mozaikler artık daha büyük ebatlarda. Küçük desenlere paydos. Eğer banyonuzu kırdırıp yeniden yaptırıyorsanız devasa mozaik desenlere hazır olun.

Her banyo bir spa! Artık spaya gitmek yerine banyolar spaya çevriliyor. Eğer yeterli alanınız varsa bir küvet ya da jakuzi, bir duşunuz varsa ekletebileceğiniz bir yağmur duşu ile kendinizi siz de spada hissedebilirsiniz.